Usługi

Indywidualny

kontakt

 

Na każdym etapie współpracy możesz skorzystać z kompleksowego wsparcia naszych konsultantów. Specjaliści pomogą Ci w planowaniu, odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania podczas montażu i po nim.

 

Osoba kontaktowa >>>

 

Odpowiedź na każdą Twą wątpliwość
Wahasz się nad rozmieszczeniem mebli? Nie wiesz jaki kolor blatu będzie odpowiedni do Twojego wnętrza? Rozumiemy, jak ważny jest dla Ciebie każdy szczegół. Możesz liczyć na natychmiastowe wsparcie i profesjonalne wskazówki naszych specjalistów w dziedzinie wystroju wnętrz. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdej sprawie.

Szczegółowa

koncepcja

 

 

Tworzymy meble, ale i wizje pomieszczeń, w których się znajdą. Służymy Ci pomocą przy dekorowaniu i urządzaniu każdego wnętrza. Uwielbiamy to robić!

 

W morzu pomysłów >>>

 

Koncepcja dopasowana do Ciebie
Pomożemy Ci nie tylko w montażu i ustawieniu mebli. Na Twoje życzenie doradzimy Ci w doborze odpowiednich barw, zaprojektujemy podłogi, udekorujemy ściany i zadbamy o nastrojowe oświetlenie. Naszą misją jest dom, który stanie się Twoim wymarzonym miejscem na ziemi.

Precyzja

w działaniu

 

Nasi specjaliści przychodzą do Twojego domu, by dokładnie ocenić przestrzeń, którą chcesz zagospodarować. Możesz mieć pewność, że zostanie wymierzona z dokładnością co do milimetra, a Twoje meble stworzą całościową przemyślaną kompozycję.

 

Sięgnij po gwarancję solidności >>>

 

Najwyższa jakość usług
Po zakończeniu montażu nie znajdziesz żadnych niedociągnięć. Nic się nie chwieje, nic nie odkręca. Solidne wykonanie usług to nasza duma, która daje Kuchniom Solarz ogromną przewagę nad konkurencją. Twoje meble nie tylko świetnie komponują się z wnętrzem, ale są też starannie przygotowane i z pełną odpowiedzialnością oddane do Twego użytku.

Komplet specjalistów

w jednym miejscu

 

Współpracując z nami, otrzymujesz kompleksowe wsparcie konsultantów na każdym etapie prac. Oddajemy w Twoje ręce specjalistów z wszystkich dziedzin niezbędnych do stworzenia Twojej wymarzonej przestrzeni.

 

Specjalista na wyciągnięcie ręki >>>

 

Wszystko dla Twojego domu
Kuchnie Solarz dostarczają Ci kompleksowych rozwiązań – nasza praca nie kończy się wraz z wykonaniem zaprojektowanych mebli. Zapewniamy Ci elektryków, hydraulików, malarzy czy dekarzy, by spełnić Twoje oczekiwania w każdej dziedzinie wyposażenia i dekorowania wnętrz.

Serwis podczas

Twojego urlopu

 

Ty odpoczywasz – my tworzymy Ci piękną i przytulną przestrzeń, do której zawsze z przyjemnością będziesz wracać.

 

Jedziesz na wakacje? Zamów serwis >>>

 

Prace podczas Twojego wyjazdu
Wiemy, jak bardzo zależy Ci na elastycznej firmie, która dopasuje się do Twojego grafiku. Kuchnie Solarz urządzają Twoje mieszkanie także podczas Twojej nieobecności. Gdy Ty wyjeżdżasz na wakacje, nasi specjaliści montują meble i dbają o kompleksowe wyposażenie wnętrza. W połączeniu z niezawodną terminowością, możesz być pewien doskonałych wrażeń po powrocie do swojego mieszkania.

Coroczna kontrola

jakości

 

Kuchnie Solarz to gwarancja solidnych mebli, które posłużą Ci przez długie lata. Co roku sprawdzamy, czy jesteś zadowolony z wyposażenia swojego domu oraz czy urządzone wnętrze wciąż Ci odpowiada. Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza, również po latach od zakończenia współpracy.

 

Zadowolenie dzień po dniu >>>

 

Kontrola mebli
Jeżeli sobie tego życzysz, rok po zamontowaniu mebli Kuchni Solarz zjawimy się u Ciebie z wizytą kontrolną. Naszym celem jest sprawdzenie, czy Twoje meble wciąż służą Ci swoją niezawodnością i pięknym designem. Jeśli chcesz, zmienimy ustawienie, wymienimy szuflady – zrobimy wszystko, byś nadal cieszył się funkcjonalnymi meblami z najwyższej jakości materiałów.

Punktualność

i niezawodność

 

Odpowiedzialne podejście do powierzanych zadań to podstawa udanej współpracy. Specjaliści Kuchni Solarz zawsze wywiązują się z ustalonych harmonogramów prac, dlatego możesz mieć pewność, że Twoje mieszkanie wypełni się wymarzonymi meblami zgodnie z ustalonym terminem.

 

Rzetelnie i odpowiedzialnie >>>

 

Szanujemy Twój czas
Najwyższa jakość usług to nie tylko solidne materiały i staranne wykonanie. Wywiązujemy się z każdego ustalonego terminu, bo wiemy jak cenny jest Twój czas i szanujemy dane Ci słowo. Punktualność jest jedną z najważniejszych cech, z których słyną Kuchnie Solarz.

© 2015 Copyright Solarz Kuchnie i Wnętrza