Projekt kuchni kraków

Twój wymarzony dom zasługuje na doskonałe wnętrze. Projekty Solarz dodają elegancji już setkom mieszkań, biur i domów uwzględniając najbardziej nietypowe potrzeby i oczekiwania swoich Klientów. Najwyższa jakość materiałów i projektanci z ogromną pasją tworzenia to połączenie, dzięki któremu Projekty Solarz od lat zyskują przewagę nad konkurencją.

 

Gwarancja
solidnej marki

Dlaczego Autorskie Projekty Solarz to najlepszy wybór dla Twojego wnętrza?

  • Najlepszy stosunek jakości do ceny
  • Indywidualne podejście do każdegoKlienta i uwzględnienie jego budżetu
  • Projekty tworzone wyłącznie przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem
  • Solidne wykonanie z dbałością o najmniejsze detale
  • Materiały z surowców odnawialnych
  • Najwyższa jakość produkcji europejskiej

 

Urządzasz dom, mieszkanie lub biuro i poszukujesz firmy , która wykona meble na wymiar do Twojego wnętrza? Zajmiemy się każdą przestrzenią, począwszy od pomiaru przez projekt po produkcję i montaż. Na każdym etapie prac zapewniamy indywidualne podejście, profesjonalne doradztwo oraz z dbałością wykonane i bezproblemowo zamontowane meble.

Nasze Realizacje

Solarz Kuchnie i wnętrza
Meble z duszą

Tak powstają meble z duszą! Dbałość o każdy szczegół, dużo ręcznej pracy , zaangażowania i doświadczenia naszych wspaniałych pracowników przy produkcji mebli przekłada się na wspaniałą jakość. Inspirujemy się naturą – dołączamy kreatywność. Wykonamy każdy nietypowy element, wcielimy w życie każdy pomysł inwestora.

5/5 - 1 głosów